MetaTrader 4 a FXGiants

MetaTrader 4 se etabloval jako průmyslový standard pro obchodování Forexu. Výkonná platforma, se kterou obchodují miliony obchodníků. Kombinace platformy MT4 s  FXGiants vám poskytne nejlepší obchodní zkušenosti.

Výborná Platforma

MetaTrader 4 se dokázal prosadit jako průmyslový standard pro online obchodování. Tato dynamická platforma, která byla vytvořena pro zkušené obchodníky i začátečníky, nabízí komplexní balíček profesionálních nástrojů, s nimiž mohou obchodníci pracovat. Díky vysoce přizpůsobitelnému rozhraní, analytickým nástrojům, technickým indikátorům a robustnímu systému mapování je MetaTrader 4 perfektní platformou pro všechny druhy obchodníků.

  • Mobilní. Přístup k MT4 prostřednictvím jakéhokoli zařízení.
  • Automatizace. Možnost využití Expert Advisors (EA).
  • Funkční. Kompletní sada nástrojů pro kreslení a obchodních ukazatele.
  • Praktická. Flexibilní obchodní systém a pokročilá technická analýza.
Stáhněte si platformu MT4 a podívejte se, jak funguje [Stáhne na vase zařízení] Stáhněte si platformu MT4 Stáhněte si platformu MT4

MetaTrader 4 WebTrader

Platforma MT4 je optimalizována pro práci přes jakýkoli prohlížeč. Spolehlivý a rychlý, MetaTrader vám nabízí příležitost obchodovat s lehkostí, aniž byste museli stahovat. Přesto budete stále moci tuto platformu plně využívat, spolu s téměř každou její funkcí. Výkonný systém mapování, technické ukazatele, analytické nástroje a všechny úžasné rysy platformy jsou stále k dispozici prostřednictvím serveru WebTrader.

Jednoduše se přihlaste a otevřete WebTrader.

Kompaktibilní s jakýmkoli zařízením

Pomocí MetaTrader 4 máte možnost provádět online obchody z libovolného místa na světě a z jakéhokoli zařízení. Sledujte své obchody a umisťujte nové bez omezení a zároveň v reálném čase získávejte informace o všech svých obchodech. Tato aplikace je kompatibilní s jakýmkoli zařízením, díky čemuž je obchodování online dostupné odkudkoli na světě.
  • Jednoduchá. Obchodování jedním klikem.
  • Přenosná. Dostupná na tabletu a smartphonu.
  • Účinná.Přizpůsobitelná.
  • Alerty. Upozornění na obchody.

Obchodujte s FXGiants

MetaTrader 4

6 Typů Aktiv

Obchodujte 6 typů aktiv. Diverzifikujte své portfolio a maximalizujte svou efektivitu.
200+ Instruments

300+ Instrumentů

Vyberte nástroje, se kterými chcete obchodovat. Bez omezení a různých možností.
Profound Support

Výborná Podpora

Náš tým zákaznické podpory zlepší vaše obchodní zkušenosti a pomůže vám se vším.