Obchodujte s futures

S FXGiants získáváte přístup k prognózám 300+ nástrojů, včetně ropy, zlata, kávy a spekulujte, kde se bude světová ekonomika naklánět. Prozkoumejte obchodní příležitosti, které futures poskytují a vytvářejte udržitelné strategie pro vaše obchody.
Obchodujte s Futures

Co jsou future kontrakty?

Obchodování s futures znamená, že souhlasíte s nákupem nebo prodejem konkrétního nástroje za předem stanovenou cenu a čas v budoucnosti. Základními prvky smlouvy o futures jsou podkladové aktivum, předem určené datum / cena a pákový efekt. Zjednodušeně řečeno, futures vám umožňují předpovídat pohyb nástroje.
  • Vast. Spekulovat pohyb aktiv prostřednictvím jakékoli strategie.
  • Flexibilní. Řada aktiv k vyběru.
  • Plodný. Futures mohou být velmi obohacujícím obchodním zážitkem.
  • Mobilní. Obchodujte odkudkoli na světě prostřednictvím MT4.

Jak funguje obchodování s futures?

Pochopení futuresje snadné. Jednoduše vyberte nástroj, konkrétní datum a poté určete cenu na základě vašeho předpokladu, jaká bude k tomuto datu. Prostřednictvím různých analýz trhu můžete předpokládat, co se stane s vybraným nástrojem, a podle toho jednat. V jistém smyslu je obchodování s futures vaší predikcí toho, co se může v budoucnu stát předvolenému nástroji.

Tři jednoduché kroky k obchodování s futures

1

Vyberete si futures nástroj

Vyberte si nástroj futures, který podle vás odpovídá vašemu obchodnímu stylu.
2

Odhadněte směr pohybu futures nástroje

Předpovídejte pohyb vybraného nástroje.
3

Zadejte obchod

Proveďte objednávku a začněte hledat další příležitosti pro vstup na trh.

Snadné obchodování odkudkoli

MetaTrader 4 je nejvyužívanější platforma pro online obchodování. Prostřednictvím této vysoce praktické platformy budete mít přístup k efektivním nástrojům, které zvýší vaše obchodní zkušenosti. MT4 je také k dispozici téměř prostřednictvím jakéhokoli zařízení.