Obcohdování s komoditami

Obchodujte s nejoblíbenějšími surovinami na trhu, abyste vytvořili široké portfolio. Komodita je fyzické zboží, které se denně spotřebuje. Káva, cukr a ropa se neustále obchodují prostřednictvím CFD.
Obchodujte s komoditami

Co jsou komodity?

Komodity jsou surové materiály dostupné
na tomoto světě. Příklady komodit jsou Coffee, Crude Oil, Sugar a dokonce i Gold. Existují dva hlavní druhy komodit: měkké komodity a tvrdé komodity. Měkké jsou komodity jsou ty, které rostou, zatímco težké jsou těženy. S těmito nástroji se obchoduje neustále prostřednictvím CFD a patří mezi nástroje, kterým zkušení obchodníci dávají přednost. 
  • Vlivný. Komodity ovlivňují jiné třídy aktiv.
  • Vast. K dispozici je mnoho různých komodit.
  • Grand. Komodity nabízejí široké spektrum příležitostí.
  • Mobilní. Obchodujte odkudkoli a kdykoli pomocí MT4.

Jak funguje obchodování s komoditami?

Obchodování komodit prostřednictvím CFDs je dnes nejvýhodnější způsob, protože nemusíte komodity skutečně vlastnit. Obchodování s CFD je jednoduché; stačí spekulovat, zda cena vybrané komodity poroste nebo klesne. Pokud se domníváte, že u komodity kterou jste si vybral se bude cena zvyšovat - nakupujete. Pokud se domníváte, že bude klesat - prodáváte.

Tři jednoduché kroky k obchodování s komoditami

1

Vyberete si komodity

Vyberte si komoditu se kterou chcete obchodovat.
2

Určete směr pohybu ceny komodity

Spekulujte, kam se cena komodity pohne.
3

Zadejte obchod

Posledním krokem bude exekuce vašeho obchodu.

Obchodování s MetaTrader 4

MT4 se etabloval jako standardní platforma pro online obchodování. Vysoce účinná platforma pro všechny úrovně obchodníků, která je k dispozici také prostřednictvím různých zařízení, jako jsou stolní počítače, webové prohlížeče, tablety a mobilní telefony.