FXGiants

V FXGiants usilujeme o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší služby v oboru tím, že nabízíme bezkonkurenční obchodní podmínky a vynikající podporu během celého obchodního procesu. Vytvořili jsme průhlednější a přístupnější právní dokumentaci, která bude při registraci upřednostňována jako hlavní zájem klientů. Navíc můžete vždy kontaktovat náš globální tým, pokud budete potřebovat další informace.
A blue FXGiants logo depicting a financial broker service company

Proč my

V FXGiants jsme odhodláni poskytovat nejvyšší standard služeb a stát se jednotnou destinací pro online obchodování. Jsme hrdí na naše nejmodernější provedení objednávek, bezkonkurenční spready a na naše nepřetržité služby a podporu. Snažíme se, aby vaše obchodní cesta byla příjemným zážitkem.

A blue circle with the FAQ icon depicting the frequently asked questions and answers

FAQ

Máte nějaké dotazy ohledně obchodování s námi? Projděte si nejčastěji kladené otázky, které jsme shromáždili, spolu s odpověďmi, které jsou zde pro nepřetržitou podporu.    

A blue circle with an envelope and a screen showing how you can contact the customer support

Kontaktujte nás

Spojte se s naším specializovaným týmem podpory, který je k dispozici pro zodpovězení vašich otázek 24/5. Vyplňte kontaktní formulář a náš mnohojazyčný tým vás kontaktuje co nejdříve.

A blue circle with a document inside depicting the legal documents

Právní dokumenty

Objevte naši právní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami, kterými se bude řídit váš vztah s námi při otevření účtu FXGiants.

Šest důvodů proč obchodovat s FxGiants

Dbáme na to, abychom vám poskytli všechny potřebné nástroje a inovativní řešení, abyste mohli zvýšit svůj obchodní potenciál na trhu.

Díky svobodě obchodovat v 6 různých třídách aktiv můžete diverzifikovat své portfolio a řídit se jakoukoli strategií.

Našim cílem je, aby vaše zkušenosti s námi byly co nejhladší. Nabízíme vám téměř okamžité možnosti vkladu a výběru různými způsoby.

Snažíme se zajistit rychlé exekuce, vysokou rychlost a kvalitní obchodování. Díky plné automatizaci maximalizujeme účinnost a efektivitu.

MetaTrader 4 je standardem pro online obchodování. V kombinaci s výhodami, které nabízíme, jsou příležitosti, které vám budou představeny, bezkonkurenční.

Jsme vždy tu, abychom vám pomohli. Náš tým podpory zlepší vaše zkušenosti a pomůže vám s čímkoli, co budete potřebovat při obchodování online.

FXGiants nabízí konkurenční ceny a rychlou exekuci. Začněte

obchodovat se silným brokerem ještě dnes.

Nebo vyzkoušejte Demo účet A blue arrow pointing right depicting how you can be redirected to a link
Veškeré obchodování zahrnuje riziko.
Je možné ztratit veškerý kapitál.