FXGiants

V FXGiants usilujeme o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší služby v oboru tím, že nabízíme bezkonkurenční obchodní podmínky a vynikající podporu během celého obchodního procesu. Vytvořili jsme průhlednější a přístupnější právní dokumentaci, která bude při registraci upřednostňována jako hlavní zájem klientů. Navíc můžete vždy kontaktovat náš globální tým, pokud budete potřebovat další informace.

Proč my

V FXGiants jsme odhodláni poskytovat nejvyšší standard služeb a stát se jednotnou destinací pro online obchodování. Jsme hrdí na naše nejmodernější provedení objednávek, bezkonkurenční spready a na naše nepřetržité služby a podporu. Snažíme se, aby vaše obchodní cesta byla příjemným zážitkem.

FAQ

Máte nějaké dotazy ohledně obchodování s námi? Projděte si nejčastěji kladené otázky, které jsme shromáždili, spolu s odpověďmi, které jsou zde pro nepřetržitou podporu.

Kontaktujte nás

Spojte se s naším specializovaným týmem podpory, který je k dispozici pro zodpovězení vašich otázek 24/5. Vyplňte kontaktní formulář a náš mnohojazyčný tým vás kontaktuje co nejdříve.

Právní dokumentace

Objevte naši právní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami, kterými se bude řídit váš vztah s námi při otevření účtu FXGiants.

Šest důvodů proč obchodovat s FXGiants

Diverzifikujte portfolio

Díky svobodě obchodovat v 6 různých třídách aktiv můžete diverzifikovat své portfolio a řídit se jakoukoli strategií.