Obchodování s CFD 

Obchodujte snadno a efektivně prostřednictvím rozdílových smluv (CFD). FXGiants poskytuje přístup k několika třídám aktiv a nástrojům, se kterými můžete obchodovat.

Co jsou CFD?

U CFD máte příležitost profitovat z pohybu cen bez toho, abyste vlastnili podkladové aktivum a záviseli pouze na navýšení ceny. Kontrakty pro vyrovnání rozdílu (CFD) jsou pohodlnějším způsobem obchodování na rozdíl od tradičního způsobu. Jednoduše řečeno, musíte pouze spekulovat, kde se cena aktiva bude pohybovat, podobně jako obchodování na Forexu.
CFD jsou nejčastější formou obchodování s deriváty. Obchodujete na základě pohybu podkladových aktiv, jako jsou například komodity a akcie.
CFD jsou dohodou o výměně rozdílu v hodnotě nástroje od okamžiku otevření kontraktu do doby, než je uzavřen.
  • Jednoduchost. Obchodování s CFD je jednoduché.
  • Efektivita. Obchodujte na jakoukoliv stranu pohybu na trhu.
  • Možnosti. Obchodujte s velkým počtem instrumentů.
  • Neomezenost. Obchodujte přes MT4 platformu a mějte přístup k Vašim obchodům odkudkoliv.

Jak obchodovat CFD s FXGiants

Obchodování s CFD je jednoduché s FXGiants. Poskytujeme Vám několik vzdělávacích materiálů, které vás provedou tím, jak obchodovat a jak využít možné tržní příležitosti. U CFD nemusíte skutečně nakupovat nebo prodávat aktivum, se kterým chcete obchodovat. Musíte jen zjistit, jakým směrem trh půjde a podle toho umístit svůj obchod. Pokud vidíte, že trh s konkrétním nástrojem, se kterým se rozhodnete obchodovat, klesá, pak zadáte prodej - SELL. Pokud spekulujete, že se stane opak, což znamená, že cena nástroje potenciálně vzroste, pak můžete nakoupit - BUY.

Chcete obchodovat CFD efektivně a s jednoduchým přístupem?
The best dont rest

Proč obchodovat s námi?

  • Spolehlivost. Poskytujeme klientům bezkonkurenční spready a rychlé provedení obchodních příkazů.
  • Široká nabídka. S námi máte příležitost obchodovat s různými třídami aktiv a nástroji.
  • Podpora. Nás support tým je Vám k dispozici po celou cestu Vaši obchodní kariéry.
  • Dynamika. Obchodujte prostřednictvím nejlepší platformy vytvořené pro online obchodování - MT4. Obchodujte kdykoli a kdekoli.